Operator Introducere Date

Pe postul acesta ne sustii clientii cu prelucrarea datelor si procese administrative operationale complexe.

Pentru a ne intari echipa, cautam un operator introducere date. Pe postul acesta ne sustii clientii cu prelucrarea datelor si procese administrative operationale complexe. Ai acuratete buna, esti atent la detalii si ai simtul responsabilitatii? Vino sa lucrezi impreuna cu noi.

Responsabilități

  • Introducerea datelor în aplicaţiile specifice proiectelor.
  • Prelucrarea datelor introduse prin utilizarea de programe specifice, în concordanţă cu cerinţele formulate de beneficiar.
  • Verificarea corectitudinii datelor introduse.

Cerinte

  • Studiimedii
  • Cunoaștereaunei limbi străine la nivelmediusauavansat
  • Abilități de dactilografiere
  • Cunoștințe de bază Microsoft Office
  • Precizie, atenție la detalii, adaptabilitate, simț de raspundere
  • Spirit de echipă

Oferta Noastra

  • Pregătireprofesională
  • O echipă de colegidinamică
  • Program de lucruflexibil
  • Contract full-time
  • Posibilitate de avansare
  • Un salariufix,primeatractivesipachet de beneficii

Aplicați

V-am trezit interesul? Aplicați completând formularul de înscriere, trimițând un email cu CV-ul dumneavoastră la cv@datamondial.ro sau treceți pe la biroul nostru din strada Victor Vâlcovici, nr.1A (lângă Turnul TV) și lăsați-vă datele la recepție.

"*" indică câmpurile obligatorii

DD dash MM dash YYYY
Max. file size: 1 MB.
Sex*
Declar ca am peste 16 ani, ca am citit si sunt de acord cu prelucrarea datelor personale in conformitate cu politica de confidentialitate*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.